LR COLOURS Yağ İçermeyen Fondöten Light Sand

  • 60,60TL


  • Markalar LR Health & Beauty
  • Ürün Kodu: LRCOLOURSYağİçermeyenFondötenLightSand
  • Stok Durumu: 499

NET MİKTAR: 30 ml 

ÜRÜN ETKİNLİĞİ:

  • Yüksek kapatıcılık etkisine sahip olan bu fondötenle düzenli bir ten elde edilir.
  • Uzun süre kalıcılık ve mat bitiş sağlar.

KİMLER KULLANABİLİR?

Yağlı ile normal arası ciltler için uygundur. Fazla açık renkli ten rengine sahipseniz Light Sand ve Light Caramel renklerini, orta cilt rengine sahipseniz Medium Sand ve Medium Caramel renklerini ve koyu cilt tonlarına sahipseniz Dark Sand ve Dark Caramel renklerini kullanın. Büyük alana uygulama yapmadan önce çene üzerinde deneme yaparak doğal görünümlü bir makyaj sonucuna ulaşabilirsiniz. Mevcut fondöten tonlarından hiçbiri cildinizin rengine uymuyorsa doğrudan elinizin üzerinde iki rengi birbiriyle karıştırarak doğru rengi oluşturabilirsiniz. Uygulama esnasında kesintisiz geçişlere dikkat ederek güzel bir sonuca varabilirsiniz. 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kremsi dokuya, mat sonuca ve yüksek kapatıcılık etkisine sahip olan Colours Yağ İçermeyen Fondöten, nemlendirici içerik maddeleri cildin doğal asit katmanını korur. 

NASIL KULLANILIR?

Kullanımdan önce iyice temizlediğiniz yüzünüze cilt tipinize uygun bir bakım kremi sürün. Elinizin arkasına biraz fondöten alarak  LR by da Vinci fondöten fırçasıyla yüzün içinden dışına doğru düzenli olarak fondöteni dağıtın. Bu işlemi yaptığınız sırada çene kenarı veya saç diplerinde çizgilerin oluşmamasına özen gösterin.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek