LR ALOE VIA Aloe Vera Vücut Bakım Seti

  • 109,80TL


İçerik:

Hassas Cilt Kremi · 100 ml

El Kremi · 75 ml

Nemlendirici Jel Yüz Kremi · 50 ml


LR ALOE VIA Aloe Vera Hassas Cilt Kremi

HEDEF GRUP

Bakım gerektiren, kurumaya yatkın ciltlerde kullanıma uygundur.

ÖZELLİKLERİ

Yüz ve vücut için zengin içerikli ve yumuşak bakım. Hızlı emilir, yağlandırmaz ve narin, bakımlı bir cilt için yoğun nemlendirme sağlar. %35 Aloe Vera, üzüm çekirdeği yağı ve organik manolya çiçegi özü içerir. KULLANIM ŞEKLİ İhtiyaca göre sabah ve/veya akşamları yüze ve bakım gerektiren vücut kısımlarına uygulayın.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER

Üzüm çekirdeği yağı doymamış yağ asitleri açısından zengindir. Hızlı emilir ve dış cilt katmanını korur. Üzüm çekirdeği yağı şarap üzümlerinin çekirdeklerinden elde edilir ve en pahalı yağlar arasındadır. Şarap üzümü çekirdeğinden yalnızca %12 ila %16 oranlarında yağ çıkar. Orta çağda bile gerçek bir „gençlik iksiri“ olarak görülen üzüm çekirdeği yağı pozitif etkisi dolayısıyla oldukça kıymetli bir yağ olarak görülmekteydi. 


LR ALOE VIA El Kremi

KİMLER KULLANABİLİR

Her cilt tipi kullanabilir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Elleriniz yumuşak ise zengin nem takviyesi sağlamaktadır. Çok hızlı emilmektedir, hem cildinize bakım yapar hemde cildi korur. %40 Aloe Vera ile aynı safa özünü içermektedir.

NASIL KULLANILIR ?

Önce ellerinizi yıkayın daha sonra kremi uygulayın.

İÇERİĞİNDE BULUNAN MADDELER İLE İLGİLİ BİLGİLER

Antik çağlarda bile aynı safa çiceğinin cilde yararı olduğu bilinmektedir. Etkisi çok yönlüdür. Harici olarak kullanılırsa yağlarda, kremlerde ve tentür içeriğinde yer almaktadır ve eğer cildiniz tahriş olursa kullanabilirsiniz. Ayrıca içeriğinde bulunan panthenol, E vitamini ve allantoin cildi rahatlatmaktadır. 


LR ALOE VIA Nemlendirici Jel Yüz Kremi

HEDEF GRUP

Her cilt tipine uygundur.

ÖZELLİKLERİ

Yoğun nem sağlar ve hafif, ekstra hoş bir his bırakır. Yağ içermeyen jel kıvamıyla oldukça hızlı şekilde cilt tarafından emilir. %50 Aloe Vera ve organik zeytin özüyle ciltte taze ve aydınlık bir etki oluşturur.

KULLANIM ŞEKLİ

Sabah ve akşamları yüzü temizledikten sonra günlük olarak yüze, boyna ve dekolte bölgesine uygulayın. Makyaj bazı olarak idealdir.
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek