Ödeme ve Gönderim Koşulları

1. Sipariş imkanı:

Online: AloeVeraSiparis.com 24 saat
Telefon: +90 542 717 17 61 Haftanın 7 Günü 10.00-20.00 Saatleri arasında destek alabilirsiniz.

2. Ödeme şekilleri: 

a) Tahsilatlı Kargo - Nakit (+7,99 TL işlem ücreti alınmaktadır)

b) Tahsilatlı Kargo - Kredi kartı (+7,99 TL işlem ücreti alınmaktadır)

c) Online Alışveriş - Kredi kartı

d) Banka Havalesi/Eft

3. Gönderim:

Minimum siparis bedeli bulunmamaktadır.

Telefon ile sipariş verirken önemli bilgiler;

  • Ürün kod no. ile alt kod no.
  • Ürünün adı
  • Gerekli olursa ürünün büyüklüğü ve rengi hakkında ayrıntılar
  • İstenilen adet miktarı
  • Adres teyidi

4. Diğer

a) LR Health & Beauty Systems Paz. ve Tic. Ltd. Şti. ürünlerin İş Ortağı tarafından alış fiyatı üzerinden ödemesi yapılana kadar sahibidir. İş Ortağı sözleşme şartlarına uyduğu ve yerine getirdiği sürece satın aldığı ürün üzerinde yetkilidir.
b) İş Ortağı, müşteriye verdiği ürünleri kullanılmamış ve hasarsız orjinal paketleri içinde sebep sormaksızın 14 gün içinde geri almak zorundadır. Ürün takası veya para iadesi müşterinin isteği doğrultusunda İş Ortağı tarafından yapılır.
c) İş Ortağı, hasarsız orijinal paketli açılmamış ve kullanılmamış ürünleri LR'a geri verebilir ve aynı miktarda ürün alma hakkına sahiptir. Bu koşul fatura tarihinden itibaren Gıda Takviyesi ürünleri için 1 ay içerisinde, diğer ürünler için fatura tarihinden itibaren 2 ay içerisinde geçerlidir. Satışa yardımcı belge ve evraklar için para iadesi yapılmaz. İade edilen ürünlerin kargo masrafları İş Ortağına aittir.
d) LR ürün paleti ve fiyat değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
e) Sözleşmeden doğacak ihtilafların İstanbul Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

5. Cayma hakkı

Çalışma koşulları sözleşmesinin imzalanmasıyla birlikte cayma hakkının başladığını ve sözleşmeden vazgeçmek için LR Health & Beauty Systems Paz. ve Tic. Ltd. Şti.'ne yazılı dilekçe verilmesi gerektiği kabul edilmiş olur.

Cayma hakkının istisnaları

MADDE 15 – (1) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.

d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.

ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.

h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek