Lovingly by B. Willis EdP

  • 109,81TL


NET MİKTAR: 50 ml 

KOKU FAMİLYASI: Çiçeksi - yeșil - şık

Baş Nota: Narenciye meyveleri, baharat 

Kalp Nota: Yasemin, zambak, șakayık, sümbülteber

Dip Nota: Beyaz sedir ağacı, sandal ağacı, misk

YILDIZLARIN KOKUSU

Güz 2011’den bu yana Bruce Willis yalnızca başarılı parfüm ve bakım serisiyle öne çıkmamıştır. LR ailesinin bir parçası olarak zarif eşi ve eski model Emma Heming-Willis de markanın yüzü olmuştur. 

Dünya yıldızı Bruce Willis’in ilham aldığı gerçek aşk olan bu parfüm eşi Emma HemingWillis’e duyduğu sevginin ifadesidir. Aşkın bu benzersiz ifadesi gibi tutkulu bir parfüm olan Lovingly, ilk bakışta oldukça seçkin çiçeklerle bir araya getirilmiş taze narenciye notası ile kendine hayran bırakıyor. Sandal ağacı ve miskin yumuşak esintisi bu parfüme duygusal bir tını vermiştir.

KOKU DİZAYNI

Klasik-şık bir görünüme sahip olan şişenin tasarımı, Bruce ve Emma arasındaki sonsuz aşkı anlatan yakından bağlılığın simgesi olan elle yapılmış saten kurdele ile bağlanmıştır. Ayrıca şişenin oval tasarlanmış logosuyla yaşam sevgisi ve romantizm vurgulanmaktadır.

KOKU İLHAMI

Bu parfüm büyüleyici ve yaşam dolu duygusal bir aurayı, beyaz çiçeklerden elde edilmiş bir buket ve taze narenciye meyvelerinin hafif kokusuyla meydana getirir. Bu kokuya sıcaklığı ve saf romantizmi sandal ağacı ve misk katar. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek