Bruce Willis Personal EdP

  • 109,80TL


NET MİKTAR: 50 ml 

KOKU FAMİLYASI: Oryantal - baharatlı - çekici

Baş Nota: Bergamot, kakule

Kalp Nota: Lavanta, tütün akordları

Dip Nota: Meșin akordları, ud, silhat

YILDIZLARIN KOKUSU

Hem süperstar Bruce Willis hem de eşi Emma Heming-Willis kokunun yapılışından şişesinin tasarımına kadar mükemmel sonucu elde etmek için gerçekleştirilen tüm adımlarda yer aldılar ve özellikle Bruce Willis garantili, sizi alışılmadık şekilde kendi özel hayatlarına götüren bir LR ürünü oluşturdular. 

Ortaya çıkan koku ise  karizmatik erkekler ve dürüst karakterler için olgun bir kompozisyon. Bu parfümde lavanta ve tütünle birleştirilmiş meşin notaları kendinden taviz vermiyor.

KOKU DİZAYNI

Bruce Willis Personal Edition Eau de Parfum’ün koku kadar şişesi de görülmeye değer! Asil cam şişesiyle kombine edildiğinde alüminyum paketi ve ahşap kapağı güçlü ve kıymetli bir materyal bileşimi meydana getirmiştir. Stil sahibi ve alçakgönüllü bir anlayışa sahip karakterli erkekleri sıcak renkleri ve temiz hatlarıyla hedef almaktadır. İşte sıcak tonlarda, temiz, sade karakterli, maskülen ve zamanın ötesine geçmiş özelliklere sahip eşsiz bir parfüm ortaya çıkmıştır. 

KOKU İLHAMI

Sinema yıldızı Bruce Willis'in oluşturduğu bu kokuda, narenciye meyveleri ve siyah karabiber, taze bir ilk izlenim verirken, tütün esintisiyle zenginleştirilmiş aromatik notalar açık bir şekilde maskulen bir şıklık yaymaktadır. Bruce Willis’in kokuya imzasını duygusal bir meşin akorduyla kıymetli ud ağacından meydana gelen güçlü dip nota atıyor. 

Bruce Willis Personal Edition, özel karakterli, özgüvenli ve sükunetini koruyan erkeklere has bir koku meydana getirmiştir. 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek