Bruce Willis EdP 50ml

  • 109,80TL


NET MİKTAR: 50 ml

KOKU FAMİLYASI: Odunsu - yeșil - șık

Baş Nota: Greyfurt, portakal

Kalp Nota: Karabiber, sardunya yaprakları

Dip Nota: Sedir ağacı, vetiver, benzoin 

YILDIZLARIN KOKUSU

Bruce Willis gibi akıllı adamlar sonsuza dek yaşar. Özellikle güçlü, özgürlüğüne düşkün erkekler için tasarlanmış olan Bruce Willis’in Eau de Parfum’ü, benzersiz erkek kokusuyla özgüveni ve bağımsızlığı ortaya koymaktadır.

Bruce Willis kokularının ilkinin geliştirilmesi sırasında LR ekibi New York ve New Orleans’ta kendisini ziyaret ederek koku nüanslarını, şişesini ve paket tasarımını doğrudan onunla birlikte meydana getirmişlerdir. Bruce Willis Haziran 2010’da Frankfurt’taki ürün tanıtımları sırasında "İşini oldukça iyi yapan ve coşkulu bir LR ekibiyle yeni parfümümü geliştirmek bana büyük keyif verdi. Bu ürünler bireysellik, benzersizlik ve kalıcılığı simgeliyor. Beni heyecanlandıran şey işte bu, LR ile olan bağım.” dedi.

KOKU DİZAYNI

Bruce Willis’in çok yönlülüğü şişenin tasarımında da öne çıkmıştır. Üstündeki metal plaka, mevcut cam şişeye değer ve ağırlık katmaktadır ve ayrıca kapak olarak da sürdürülebilir bir tarım ürünü olan gerçek sedir ağacından yapılmış bir kapak kullanılmaktadır. Her bir ağaç kapakta farklı bir ağaç modeli yer alır böylece her bir parfüm kendinin tek örneğidir. Parfümün adı plaka üzerine kasten diyagonal yerleştirilmiştir çünkü  film yıldızının alışılmışın dışındalığını ve bireyselliğini ortaya çıkarmak hedeflenmiştir.

KOKU İLHAMI

İlk izlenim olarak canlandırıcı greyfurt ve karabiber ortaya çıkar ve  bunları topraksı vetiver notasıyla sıcak sandal ağacı takip eder. Bu parfüm taze aromalar ve göze çarpan şişesi ile teklifsiz gezginlere ve kendi hayatının egemeni ve kendi istekleri doğrultusunda hükmünü süren erkeklere göredir.

Aksiyon kahramanının bu ilk kokusu anında bir efsane olmuştur!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek