Guido Maria Kretschmer Parfüm Seti

  • 194,80TL


  • Markalar LR Health & Beauty
  • Ürün Kodu: GuidoMariaKretschmerParfümSeti
  • Stok Durumu: 500

İçerisinde Hem Erkek hem Kadın parfümü bulunmaktadır.

Guido Maria Kretschmer Eau De Parfum For Women

NET MİKTAR: 50 ml

KOKU FAMİLYASI: Çiçeksi - meyvemsi - çekici 

Baş Nota: Bergamot, Mandalina, erik, armut

Kalp Nota: Gül, yasemin, portakal çiçekleri, lotus 

Dip Nota: Kuru amber, sandal ağacı, vanilya, misk kokusu 

YILDIZLARIN KOKUSU

Yıllardan bu yana kadın ve erkek için başarılı moda tasarımları yapan Guido Maria Kretschmer uluslararası bir moda tasarımcısıdır.

İnsanların üstlerinde taşıdıkları moda tamamen kendilerine özgü bir tarzdır. Fakat kusursuz görünüme ait bir koku kişiliğinizi vurgular. 

Guido Maria Kretschmer'in de sözleri şöyle: “İnsanları sevmeli, kendinizi onların yerine koyabilmeli, modanızla onlara dokunabilmelisiniz. Bu iyi bir parfüm için de geçerlidir. Baştan çıkartması gerekmiyor, kalbe dokunması gerekiyor.”

Duygusal bir deneyim olan bu parfüm, bizi etkileyerek hatıralarımızı canlandırır, bizi büyüler ve bize yaşam enerjisi katar; ayrıca bu parfüm tarzımızın dışa vurumudur. Kıyafetlerimiz gibi kişiliğimizi de ortaya koyar. 

KOKU DİZAYNI

Guido’yu oldukça fazla yansıtan moda koleksiyonlarındakine benzer şekilde her iki parfüm de stil sahibi ve zamanın ötesine geçmiş bir şıklık, detaylarına inilmiş aşk ve uluslararası atmosferden bir esinti sunuyor.

KOKU İLHAMI

Guido Maria Kretschmer for Women, kendine özgü bir kompozisyon içeriyor. Koku baş notadan dip notaya kadar zamanın ötesine geçen bir şıklıkla buluşan narin baştan çıkarıcılığı mandalina, gül ve vanilyadan elde edilmiş koku buketi parfüme sıcak bir nota katıyor.


Guido Maria Kretschmer Eau De Parfum For Men

NET MİKTAR: 50 ml 

KOKU FAMİLYASI: Oryantal - baharatlı - çekici 

Baş Nota: Bergamot, mandalina 

Kalp Nota: Karabiber, sardunya, kașmir ağacı

Dip Nota: Vetiver, meșin, vanilya

YILDIZLARIN KOKUSU

Yıllardan bu yana kadın ve erkek için başarılı moda tasarımları yapan Guido Maria Kretschmer uluslararası bir moda tasarımcısıdır. 

İnsanların üstlerinde taşıdıkları moda tamamen kendilerine özgü bir sanattır. Fakat kusursuz bir görünüme ait bir koku kişiliğinizi vurgular. 

KOKU DİZAYNI

"Haute Parfum“ – Guido Maria Kretschmer’in moda koleksiyonlarına benzer bir şekilde parfümünde de tamamen kendini yansıttığı ilk Guido parfüm koleksiyonudur. Tüm detaylarıyla aşk, zarif ve zamana karşı gelen zarafet  ve uluslararası bir atmosfer esintisi sunar. 

KOKU İLHAMI

Zamanın ötesine geçen, zarif, kıymetli ve  otantik, benzersiz ve arındırılmış bir kompozisyon sunan eşsiz koku. Bergamot, karabiber ve meşinden gelen kokularla elde edilen maskulen, taze-aromatik bu akord, büyüleyici ve karşı konulmaz bir yayılıma sahip olmakla birlikte cilde temas ettiğinde asil, baharatlı ve taze esanslarının farklı yüzleri ağır ağır kendini göstermektedir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek