Aloe Vera Jel İçecek Şeftali

  • 84,10TL


NET MİKTAR: 1000 ml

ÜRÜN ETKİNLİĞİ:

  • %98 oranında saf Aloe Vera Jeli içeren doğal ve sağlıklı bir içecektir.
  • Şeker ilavesi yoktur, doğal şeker içerir. 
  • Şeftali tadındadır.

KİMLER KULLANABİLİR?

Tüm yaş gruplarında kadınlar ve erkekler için uygundur. Şeker hastalarının kullanımı için de uygundur. Meyvemsi şeftali tadıyla çocuklar da kullanabilir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Aloe Vera Jel İçecek Șeftali, hafif ve meyvemsi tadına şeker ilave edilmeden sahip olur ve günlük tüketim oranında sadece 0,054 ekmek birimi şeker bulunur. Bu nedenle şeker hastaları için uygundur. Değerli içerik maddeleriyle sağlığınıza katkıda bulunur ve metabolizmanızı destekler.  % 100 oranında C vitamini tavsiye edilen günlük dozla alınır.  LR’ın kullandığı Aloe Vera her daim kaliteli ve güvenli bir üründür. Meksika platolarındaki ekim alanlarında düzenli ve güvenli bir şekilde kontroller yapılmaktadır.  Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması saf Aloe Vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle garantilenir. Renklendirici içermeyen Aloe Vera Jel İçecek Şeftali,  SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) tarafından sertifikalandırılmıștır.

NASIL TÜKETİLEBİLİR?

Günlük öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde alınmalıdır. Bu eşsiz içecek isteğinize göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Tüketmeden önce iyice çalkalayın. Önerilen günlük tüketim miktarını aşmayarak kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve en kısa zamanda ürünün tamamını tüketin. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Aloe Vera Jel İçecek Șeftali ile birlikte çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin.

Aloe Vera Jel İçecek Șeftali, EFSA (AVRUPA GIDA GÜVENLİĞİ OTORİTESİ) tarafından bilimsel olarak onaylanmış bir içecektir. İçeriğindeki C vitamini, normal enerji metabolizmasına katkıda bulunur. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek