Krem Fondöten - Light Caramel

  • 60,60TL


NET MİKTAR: 30 ml 

ÜRÜN ETKİNLİĞİ:

  • Yüksek kapatıcılık etkisine sahip bu fondötenle düzenli ten bir ten elde edebilirsiniz. 
  • Uzun süre kalıcılık ve mat bir bitiş sağlar. 
  • Nemlendirici etkisi vardır.

KİMLER KULLANABİLİR?

Kuru ile normal arası cilt tipleri için uygundur. Kırışıklıkların içine yerleşmeyen formülüyle olgun ciltlerde de mükemmel bir biçimde kullanılabilir. Fazla açık renkli ten rengine sahipseniz Light Sand ve Light Caramel renklerini, orta cilt rengine sahipseniz Medium Sand ve Medium Caramel renklerini ve koyu cilt tonlarına sahipseniz Dark Sand ve Dark Caramel renklerini kullanın. Büyük alana uygulama yapmadan önce çene üzerinde deneme yaparak doğal görünümlü bir makyaj sonucuna ulaşabilirsiniz.  Mevcut fondöten tonlarından hiçbiri cildinizin rengine uymuyorsa doğrudan elinizin üzerinde iki rengi birbiriyle karıştırarak size uygun renge ulaşabilirsiniz. Uygulama esnasında kesintisiz geçişlere özen gösterin. 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kremsi dokuya, mat sonuca ve yüksek kapatıcılık etkisine sahip olan Colours Cream Fondöten, nemlendiricidir ve kuru ve pullanan alanların oluşmasını engeller.

NASIL KULLANILIR?

Kullanımdan önce iyice temizlenmiş yüzünüze  cilt tipine uygun bir bakım kremi sürün. Elinizin arkasına biraz fondöten alarak LR by da Vinci fondöten fırçasıyla yüzün içinden dışına doğru düzenli olarak fondöteni dağıtın. Bu ürünü uyguladığınız sırada çene kenarı veya saç diplerinde çizgilerin oluşmamasına dikkat edin.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek