Essence of Marine EdP

  • 109,81TL


NET MİKTAR: 50 ml

KOKU FAMİLYASI: Taze - șeffaf - akuatik

Baş Nota: Bergamot, limon, akuatik

Kalp Nota: Baharat, vanilya, ylang-ylang

Dip Nota: Sedir ağacı, misk, sandal ağacı 

YILDIZLARIN KOKUSU

Kelimenin tam anlamıyla parıldayan bu koku koleksiyonunun mükemmel temsilcisidir. Ve hem model hem de pırıl pırıl bir anne ve Hollywood yıldızı Bruce Willis’in eşi olan Emma Heming- Willis'in izlerini taşır.

KOKU DİZAYNI

Mükemmellik saçan, farklı duygular veren ve sihirli bir enerjiye sahip üç farklı kokunun kombinasyonu olan Essence of Marine, Swarowski® kristalleriyle asilleştirilmiştir. Bu kristaller şahane bir ilham kaynağıdır çünkü kesilme şekillerinde ve renklerinde meydana getirdikleri etki benzersizdir ve büyüklüklerindeki eşsiz farklılıklar mevcuttur. 

1895’ten bu yana en ince, en düzgün şekilde kesilmiş kristalleriyle özel bir marka olan Swarowski®'de yüksek kaliteli kristaller "Crystals from Swarowski®“ etiketiyle sertifikalandırılmıştır. Yalnızca bu etiket bile kullanılan Swarowski® kristallerinin gerçek olduğunu garantilemektedir. Kristallerin gerçekliği Swarowski® etiketine iliştirilmiş takip numarası yardımıyla kontrol edilebilir. Bütün bunlara ek olarak kristal formunda tasarlanmış şişesinin kapağı da parfüme görsel bir dikkat çekicilik katmıştır. 

KOKU İLHAMI

Düz bir su yüzeyine yansıyan ışıltılar gibi taze koku suyun sihirli duruluğunu ve derinliğini yansıtırak eşssizlik sağlar ve akuatik akordlar zarif nilüfer ve sıcak sedir ağacıyla bir araya gelir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek