LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Set

  • 839,90TL


  • Markalar LR Health & Beauty
  • Ürün Kodu: LRZAnti-Age SistemiNemlendiriciSet
  • Stok Durumu: 50

İçerisindeki Ürünler: 

- LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Göz Serumu 

- LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem

- LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem


ÜRÜN HAKKINDA BİLGİLER:

LR kendi yaşlanma karşıtı bakım sistemi dahilinde kozmetik cilt bakımı alanında yeni bir kilometre taşını ZEITGARD 2 ile ortaya koydu. Bu alana yeni bir boyut kazandıran, cihazlı ve manuel kozmetiğin birleştirildiği ZEITGARD "Sonsuz güzellik" sloganıyla karşınızda. Cilt tipine uygun bir metabolik süreci hedefleyen bu kombinasyon yaşlanma karşıtı ürünün maksimum düzeyde kullanımının gerekliliğini ve teşvik edildiğini gösterir. 

DOĞAL FİZYOLOJİK SÜREÇLERİ TEMEL ALAN YENİLİK

Bireysel faktörlere (uyku eksikliği, nikotin, stres, kötü beslenme, güneş ışınlarına maruz kalma ve daha fazlası) ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak cildinizde çizgiler oluşur ve bu faktörler cildinizin pürüzsüzlüğünü ve parlaklığını kaybetmesine neden olur. Yeni ZEITGARD 2 bu konuyla ilgili olarak şunları gerçekleştirmektedir: Farklı yaşlanma karşıtı ürünler yalnızca cildin en üst katmanına (epidermise) ulaşabilir fakat ilave bakım ürünleri ve aletli (cihazlı) bakım cildin en derin katmanlarına kadar ulaşabilmektedir. Cilde elastikiyet ve sıkılık veren cildin kendi ürettiği maddeler olan kolajen ve elastin üretiminin merkezi olan dermise tedavi uygulamak ve bakım yapmak daha genç görünen bir cilt elde etmenizi sağlar. 

EŞSİZ TEKNOLOJİ

Optimum bir cilt bakımı için cihazlı kozmetiğin yenilikçi ve yeni ürünü ZEITGARD 2 cilde yoğun ve derinlemesine bakım yapmayı sağlar.

Yaşlanma görülen bir cildin bakımı için yenilikçi teknolojinin en iyi şekilde kullanılabildiği paslanmaz çelik plaka ZEITGARD 2’nin merkezi parçasıdır. Termikteknolojiyle titreşimin kombinasyonu onu eşsiz kılmaktadır. 

Yalnızca bir düğmeye basılarak bu paslanmaz çelik plaka 42 dereceye kadar ısıtılmaktadır ve 5 dereceye kadar soğutulmaktadır. Ayrıca titreşim opsiyonu cildin canlandırılmasını sağlamaktadır. 

DOĞAL VE YENİLİKÇİ ETKİ

Termik-kriyo teknolojiyle (sıcak – soğuk teknoloji) titreşimin beraber kombinasyonundan yararlanan ZEITGARD 2, dermo-teknoloji alanında bilinen, cildin kendi süreçlerini ve uyumlaştırıcı reaksiyonları baz alan prosedürler ve tekniklerden ikisini oluşturmaktadır.

Cihazın dönüşümlü sıcak – soğuk etkisiyle cildin kan dolaşımı harekete geçirilerek Anti-Age etken maddeleri cilt bariyeri üzerinden derinlerdeki cilt tabakalarına ulaştırılmaktadır. Yenileyici ve onarıcı etken maddeler tam olarak etkilerini gösterirken titreşim ile etken maddelerin cildin katmanlarına ulaşması ayrıca desteklenmektedir. Cildin kendine ait yenileyici maddeleriyle birlikte kılcal damarlar üzerinden besin desteği sağlayan ve aynı zamanda zararlı maddeleri cilt katmanlarından uzaklaştıran dönüşümlü sıcak-soğuk prensibine sahiptir.

YARARLARI 

  • Cildin ihtiyaçlarına risk olmadan ve kalıcı yaşlanma karşıtı çözüm sağlar.
  • Hızlı ve kolay uygulanabilirlik sağlar.
  • LR ZEITGARD 2 ve yararlanılan teknoloji cildinizin fizyolojik özelliklerini temele almaktadır.

KANITLANAN ETKİ 

LR’ın talebiyle gerçekleştirilmiş önde gelen Alman Kozmetik Test Enstitülerinden biri olan Dermatest tarafından yürütülen çalışmalar göstermektedir ki; kullanıcıların%95’i LR ZEITGARD 2’yi kullandıklarında etken maddelerden en üst düzeyde yararlanmışlardır.*

* Dermatest çalışması Haziran ve Ağustos 2015’te 40 katılımcı üzerinde gerçekleştirilmiştir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek