LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Set

  • 839,90TL


  • Markalar LR Health & Beauty
  • Ürün Kodu: LRZAnti-Age SistemiCildiYenidenYapılandıranSet
  • Stok Durumu: 50

Bu bakım serisi aşağıdaki ürünleri içerir: ZEITGARD Anti-Age Sistemi Göz Serumu · ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem · ZEITGARD Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem 


BİLGİLER

ZEITGARD 2 ile LR kendi yaşlanma karşıtı bakım sistemi dahilinde kozmetik cilt bakımı alanında yeni bir kilometre taşı ortaya koydu. Cihazlı ve manuel kozmetiğin birleştirildiği „ZEITGARD – Sonsuz güzellik“ bu alana yeni bir boyut kazandırdı. Bu kombinasyon yaşlanma karşıtı ürünün maksimum düzeyde kullanımının gerektiği ve teşvik edildiği, cilt tipine uygun bir metabolik süreci hedeflemektedir.


DOĞAL FİZYOLOJİK SÜREÇLERİ TEMEL ALIR

Bireysel faktörlere (uyku eksikliği, nikotin, stres, kötü beslenme, güneş ışınlarına maruz kalma ve daha fazlası) ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak çizgiler oluşur ve pürüzsüz ve parlak cildin yok olması kaçınılmazdır. Yeni ZEITGARD 2 bu konuyla ilgili olarak şunları gerçekleştiriyor: Farklı yaşlanma karşıtı ürünler yalnızca cildin en üst katmanına (epidermise) ulaşırken, ilave bakım ürünleri ve aletli (cihazlı) bakım cildin en derin katmanlarına kadar ulaşabilir. Yani daha genç görünen bir cilt elde etmek için öncelikle kolajen ve elastin üretiminin merkezi olan dermise tedavi uygulamak ve bakım yapmak gerekir. Kolajen ve elastin cilde elastikiyet ve sıkılık veren cildin kendi ürettiği maddelerdir.


TEKNOLOJİSİ

ZEITGARD 2 optimum bir cilt bakımı için cihazlı kozmetiğin yenilikçi ve yeni ürünüdür. Cilde yoğun ve derinlemesine bakım yapmayı mümkün kılar.


ZEITGARD 2’nin merkezi parçası, yaşlanma görülen bir cildin bakımı için yenilikçi teknolojinin en iyi şekilde kullanılabildiği paslanmaz çelik plakadır. Bu noktada getirilen yenilik termikteknolojiyle titreşimin kombinasyonudur.


Bu noktada getirilen yenilik termik-teknolojiyle titreşimin kombinasyonudur. Bir düğmeye basılarak bu paslanmaz çelik plaka 42 dereceye kadar ısıtılır ve 5 dereceye kadar soğutulur. Ayrıca titreşim opsiyonu cildin canlandırılmasını sağlar.


DOĞAL, YENİLİKÇİ ETKİ PRENSİBİ

ZEITGARD 2, termik-kriyo teknolojiyle (sıcak – soğuk teknoloji) titreşimin beraber kombinasyonundan yararlanır. Bunlar dermo-teknoloji alanında bilinen, cildin kendi süreçlerini ve uyumlaştırıcı reaksiyonları baz alan prosedürler ve tekniklerden ikisidir. Cihazın dönüşümlü sıcak – soğuk etkisiyle cildin kanın dolaşımı harekete geçirilir. Bu şekilde Anti-Age etken maddeleri cilt bariyeri üzerinden derinlerdeki cilt tabakalarına ulaştırılır. Burada yenileyici ve onarıcı etken maddeler tam olarak etkilerini gösterir ve titreşim ile etken maddelerin cildin katmanlarına ulaşması ayrıca desteklenir. Dönüşümlü sıcak-soğuk cildin kendine ait yenileyici maddeleriyle birlikte kılcal damarlar üzerinden besin desteği sağlar ve aynı zamanda zararlı maddeler cilt katmanlarından uzaklaştırılır.


FAYDALARI

  • Cildin ihtiyaçlarına risksiz ve kalıcı yaşlanma karşıtı çözüm
  • Hızlı ve kolay uygulanabilirlik
  • LR Zeitgard 2 ve yararlanılan teknoloji cildin fizyolojik özelliklerini baz alır.


KANITLANMIŞ ETKİ

LR’ın talebiyle gerçekleştirilen ve önde gelen Alman Kozmetik Test Enstitülerinden biri olan Dermatest tarafından yürütülen çalışmalar gösteriyor ki; kullanıcıların%95’i LR ZEITGARD 2’yi kullandıklarında etken maddelerden optimum düzeyde yararlanmışlardır.*

* Dermatest çalışması Haziran & Ağustos 2015’te 40 katılımcı

üzerinde gerçekleştirilmiştir

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
 Telefon için WHATSAPP BAĞLAN
Mail: destek@aloeverasiparis.com
Sorularınız için 7/24 Canlı Destek